.

.

Broan-NuTone F404204 Издувните Вентилатор за Под Кабинет Две-Брзина Четири-Насочно Конвертибилна Спектар Худ Вметнете со Светлина, 42-Инчен, од не ' Рѓосувачки Челик

Broan-NuTone F404204 Издувните Вентилатор за Под Кабинет Две-Брзина Четири-Насочно Конвертибилна Спектар Худ Вметнете

DEN 2374.32
Достапност
Залиха

Вклучува 3-1/4-Инчен од 10-Инчен амортизерите/адаптер и 7-Инчен круг адаптер.ИНТЕГРИРАНО ОСВЕТЛУВАЊЕ : вградениот светлина со заштитна леќа прифаќа до 75 W блескаво сијалица (не се вклучени) рамномерно да го осветлите вашата готвење област и е контролирана од страна на рокер switch за леснотијата на користење. 4-НАЧИН КОНВЕРТИБИЛНА ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталира како 3.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа