.

.

Cosmo 63175 30 во. Ѕид Спектар Аспиратор со Ефикасни Струење, Ducted, 3-Брзина Фан, Постојан Филтри, LED Светла, Оџак Стил Над Шпоретот Пропустливи во Нерѓосувачки Челик, Издувн?

Cosmo 63175 30 во. Ѕид Спектар Аспиратор со Ефикасни Струење, Ducted, 3-Брзина Фан, Постојан Филтри, LED Светла,

DEN 5758.80
Достапност
Залиха

ЕФИКАСНА СТРУЕЊЕ : 380 CFM отстранува мириса и мириси со леснотија за чистење на кујната.Само 65d B max ниво на бучава.Ducted спектар худ отвори надвор и далеку од вашиот дом.Факултативна Јаглероден Филтер за Полнење на располагање за ductless (Купување на Дел # CFK1-ТМ).ЛЕСЕН-ЗА-ЧИСТЕЊЕ на ФИЛТРИ : Cosmo ЛАК-Постојан ПРОТОК Филтри се машина за миење садови-безбедно и екстремно издржливи.Нема потреба да се замени овие филтри, едноставно капка во машина за миење на садови за лесно одржување и заштеда на трошоци.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ СВЕТИЛКИ : На енергетски ефикасни, 2-вати Led диоди се долготрајни и да се обезбеди светла, висока лумен осветлување за подобра видливост во текот на ноќта. 3-ГОДИШНО ОГРАНИЧЕНИ ДЕЛОВИ : Нашите клиенти тим за поддршка е врз основа гордо во САД.Димензии : 30 во. (W) x 19.75 во. (D) x Прилагодливи 25.6 во. - 39.4 во. (H).Електрични : 120 V/60 Hz, 3-prong приклучокот.Дуктус Големина : 6 во.Изграден со cutting-edge технологија и со голема грижа, Cosmo ви носи убава премиум спектар капи по прифатлива цена.Се очекува готвење и чистење искуства кои го прават животот полесен, заличи на вашата кујна, и да се заштити вашето здравје.Големина : 30 инчи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа