.

.

Lovejoy 69790440202 HERCUFLEX FX Серија 40202 FX 3S Челик Цврсти Центар, 2-9/16 се Роди, 5.88 OD, 5/8 x 5/16 Keyway, 3.59 Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790440202 HERCUFLEX FX Серија 40202 FX 3S Челик Цврсти Центар, 2-9/16 се Роди, 5.88 OD, 5/8 x 5/16 Keyway,

DEN 12106.56
Достапност
Залиха

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа