.

.

Flipside FLP37016 Плута Панел, 16 Ширина, 36 Должина

Flipside FLP37016 Плута Панел, 16 Ширина, 36 Должина

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Останете организирани и да ја задржите вашите документи јасно се видливи со лесно да се откажам плута табла.Авто-запечатување природна плута овозможува и одлична, еластични tacking површината.Одлично за дом, канцеларија или во училиште.Објектот Пакет Димензија : 36.0" L x 16.0" W x 1.0" H. Обезбедува лесен пристап до важни работи од секојдневниот живот!лекување природна плута има Белешки, листи, потсетници на сите видови.Природна плута претстава која сама по еден софистициран изглед на вашата порака простор.Плута обвива на долго и на рабовите, со што се заокружува да додадете стил.Може да се намали на големина.Виси лесно со лепило јазичиња вклучени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа