.

.

Медовина Corkboard, Врамени Огласна Табла, 4' x 3', Плута Табла, Даб Заврши Рамка (85367)

Медовина Corkboard, Врамени Огласна Табла, 4' x 3', Плута Табла, Даб Заврши Рамка (85367)

DEN 2332.80
Достапност
Залиха

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН – Со својата природна плута и здрав дабови заврши рамка, овој одбор ќе додадете класичен изглед за вашата канцеларија или дом.И двете силни и стилски, тоа ќе биде голем плус за вашиот простор.РАЗНОВРСНА ИНСТАЛАЦИЈА – Флексибилни монтажа ви овозможува да ја поставите вашата огласна табла или хоризонтално или вертикално.Лесно да се прилагодите на одборот ориентација да одговара на вашиот простор и потреби.ГАРАНЦИЈА – Доаѓа со 1 година гаранција и монтажа на хардвер за брза инсталација.Одборот мерки 4' x 3'.ДОДАТОЦИ на РАСПОЛАГАЊЕ – За најдобри резултати, користете Квартет Додатоци, се продава одделно.Опис на производот На Медовина Класичен Плута Огласна Табла ви овозможува лесно да ги прикажете вашите документи.Со својата природна плута и здрав дабови заврши рамка, овој одбор ќе додадете класичен изглед за вашата канцеларија или дом.И двете силни и стилски, тоа ќе биде голем плус за вашиот простор.Флексибилни монтажа ви овозможува да ја поставите вашата огласна табла или хоризонтално или вертикално.Лесно да се прилагодите на одборот ориентација да одговара на вашиот простор и потреби.Доаѓа со 1 година гаранција и монтажа на хардвер за брза инсталација.За најдобри резултати користете Квартет Додатоци, се продава одделно.Одборот мерки 4' x 3'.Од Производителот Идеален за пауза соби и користејки, на Квартетот Плута Огласна Табла карактеристики на само-лекување природна плута на површината и атрактивна дабови рамка.Мерење 36 x 48 инчи, овој одбор доаѓа со тешки, фабрички инсталиран систем на монтирање.Она што е во Кутијата Квартет Плута Огласна Табла и на монтирање на системот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа