.

.

GoTiling Чувствува Pin Одбор Бар Ленти самолепливи Лесни Огласна Табла Ленти Штета за Ѕид Декоративни Мемо Известување Табли со 40 Притисни Игли за Домашна Канцеларија У

GoTiling Чувствува Pin Одбор Бар Ленти самолепливи Лесни Огласна Табла Ленти Штета за Ѕид Декоративни Мемо Известување

DEN 1531.20
Достапност
Залиха

Дали сте во потрага да се направи малку декорација во вашиот дом?Дали би сакале да го прикријат остарел или пилинг ѕидови?Дали сакате на вашиот службеници во канцеларијата да се погледне жив?Тогаш не пропуштајте нашите Чувствува Pin Одбор Бар Ленти!.Соодветна Големина: Дебели доволно за обичните притисни копчиња, штета-бесплатно да ѕид. 13 x 2 x 0.4 инчи секоја лента.Квалитетни и Издржливи Материјали : Изработени од 100% полиестер влакна материјал, еко-пријателски.И полесни од магнет чувствува ленти, повеќе прицврстува на ѕидот stably.Тоа е лесно да го вметнете притисни pin во огласна табла и тоа е многу лесен за употреба.Силна Adhesiveness : Постои лепило на грбот на секој чувствува одбор лента, кора и се држи, подобро прилепување од велкро чувствува листови.Ве молиме планината тоа на мазни површини, како што се стакло, плочки и врати, а не на нерамна области како што е варовник ѕидови.Сет вклучува 8 pack меморија одбор бар со 40 pushpins.Овој билтен бар лента може да се широко се применуваат во канцеларии, домови и училници за да ги прикажете вашите омилени слика, фотографии, работни планови, белешки, итн.Покрај тоа, можете исто така да се откажам приврзоци како копчиња и обетки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа