.

.

Lyellfe 6 Pack Плута Огласна Табла, 1/2 Дебела самолепливи Плута Одбори, Frameless Плута Плочки со 50 Притисни Игли за DIY, Канцеларија, Училиште и Дома Декор, 17x 8

Lyellfe 6 Pack Плута Огласна Табла, 1/2 Дебела самолепливи Плута Одбори, Frameless Плута Плочки со 50 Притисни

DEN 448.80
Достапност
Залиха

Ќе добиете пакетот вклучува 6 парчиња од 17"x 8" - 1/2" дебела плута табла со 50 притисни копчиња, може да биде разновиден користи во клипинг to-do листи, шопинг листа, краткорочни и долгорочни цели, важно лепливи белешки во фото ѕид, огласна табла, плута одбори или пена одбор итн.Дебела Плута Плочки : 1/2" дебела плута огласна табла, дебели доволно за да се спречи ноктите од stabbing преку вашиот одбори на тој начин да се оштети вашите ѕидови.Самолепливи Плута Плочки : Брзо и лесно да го инсталирате во секој ѕид мазни површината, авто-поврзување на лепило зад одбор стапови совршено да плута плочи и ѕидови, без да се грижиш за лепак flaking off.Нашиот дебел одбор билтен е направен од еко-пријателски премиум природна плута, не влијаат на животната средина.Плус со трајни и високо-сила материјал, што не е лесно да се деформира.Идеален како подарок за мајките, тинејџерки, деца или семејствата.DIY различни форми на екранот плута одбори како што тие сакаат, забавен начин за декорација на ѕидови.Да се создаде свој дизајн, креирајте ваш сопствен кориснички форма како ви се допаѓа. 6 pack 17"x 8" плута табли со 50 компјутери притисни игли, мали огласна табла е погодна за домашни, кујна, училница, канцеларија и ученичкиот дом се користи и тие се обновливи.Овие притисни копчиња може да се широко се применува на фото ѕид, мапи, огласна табла, плута одбори или пена одбор.Трудови, белешки, фотографии, уметнички дела и други хартија работи може да се одржи на ѕидот.Лесно да се Инсталира - Авто-стап лепило покрива целата задната страна на секоја плута табла, брзо и лесно монтирање во секој простор, лепак може да адсорпција плута табла и metope совршено, не треба да се грижите colloid и плута или metope соголување. (Бидете сигурни дека за да ја исчистите површината на ѕидот пред користење).Ќе добиете пакетот вклучува 6 парчиња од 17"x 8" - 1/2" дебела плута табла со 50 притисни копчиња, може да биде разновиден користи во клипинг to-do листи, шопинг листа, краткорочни и долгорочни цели, важно лепливи белешки во фото ѕид, огласна табла, плута одбори или пена одбор итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа