.

.

Thaekuns 732-04869A Трева Трактор Пролет за MTD,Bolens, Брутална, Колумбија, Каунти Линија, Занатски, Младенче Cadet, Huskee, Huskee Врховниот

Thaekuns 732-04869A Трева Трактор Пролет за MTD,Bolens, Брутална, Колумбија, Каунти Линија, Занатски, Младенче

DEN 239.76
Достапност
Залиха

⭐Објект Спецификации : 732-04869 A Трева Трактор Пролет. ⭐Се вклопува Bolens, Брутална, Колумбија, Каунти Линија, Занатски, Huskee, Huskee Врховен суд, MTD Црна, MTD Злато, Mastercut, Мареј, Троја Bilt, Двор Човек & Двор Машини. ⭐Оваа пролет (дел број 732-04869 A) е за тревник трактори, вклучувајќи Занатски трева трактор модел 2472561. ⭐Носат работа ракавици за заштита на вашите раце кога инсталирање на пролет. ⭐Ве молиме осигурајте се да го Нарачате За Вашиот Модел/Spec/Сериски Не Изгледа или Погодување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа