.

.

Клип Носителот Тока Затворач Pin за Poncho Кејп Јакна Заврши Shawl Додатоци

Клип Носителот Тока Затворач Pin за Poncho Кејп Јакна Заврши Shawl Додатоци

DEN 406.08
Достапност
Залиха

ЕКСТРА ЗАШТИТА - носители доаѓаат со заштита на блокови во своите прстиња за да се спречи вашата облека да бидат оштетени или лево со оценки по секоја употреба.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Нашите клип носители се дизајнирани од страна на нашите модни креатори, тие се елегантни, минималистички, безвременски и разновиден.Многу од нашите клиенти рече дека тие се добиени пофалби од страна на носење на нашите производи.МУЛТИ FUNTIONAL - стилски и елегантен начин за да се задржи вашата облека во место и да ги спречи лизгање исклучување на рамената, таа работи со shawls, stoles, cardigans, ponchos, шалови, кејп, блуза, фустан, наметки и безброј повеќе.ДИРЕКТНО НА ПОТРОШУВАЧИТЕ - Нашите клипови обично се продаваат на мало за $20+.На , нашата цел е да се обезбеди истиот производ за дел од цената, со сечење на middleman и на големо, може да се помине заштеди директно до вас.БАЗИРАНА ВО САД - Сите на нашето секојдневно работење се базира токму овде во НАС.Ние се вработи локално придонесуваат за Американската економија и да работат со други мали и локалните бизниси.КАВГА СЛОБОДЕН - Ако не сте задоволни со нашиот производ, задоволни сме да им понуди бесплатен врати/наплата без прашања праша, 100% задоволство загарантирани!.Poncho клип.Shawl тока.Шамија држачот.Моден Accessory.Birthday.Anniversary.Christmas.Thanksgiving.Casual.Office.Events.Travel.Spring.Summer.Fall.Winter.Melifluos е вертикално интегриран шамија компанија со седиште во Лос Анџелес, CA, со дизајн студио во Мадрид, Шпанија.Ние сме шамија снабдувач на 50+ големите малопродажни синџири низ Европа и САД.На , нашата цел е да се обезбеди истиот висок квалитет на производи за кои може да се најдат во овие продавници директно на нашите клиенти, со сечење на middleman и на големо, може да се помине заштеди за вас.На Марами САМО Продавница Melifluos е САД и на Европската унија регистрираната трговска марка.Ние не допушта никакви други продавници повторно да ги продаваме нашите производи на други од нас, ве молам само да купите од нашата продавница за да се обезбеди највисок квалитет на материјали.Ние не сносиме одговорност на предмети продадени без наша дозвола.Ocassions : Melifluos марами може да се носи на сите во текот на годината (Пролет, Лето, Есен и Зима) и за различни прилики (неврзан, мода, студентите, бизнис итн) Многу начини да се носат и користат : Плажа Заврши, Лето Shawl, Beachwear, Глава Шамија, Bandana, Заврши Здолниште итн.Идеален за Подарок : Роденден, Божиќ, денот на Мајката, Девојка, Сопруга, денот на Благодарноста, Божиќ и Нова Година.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа