.

.

AMAGOOD Куче/Кутре Послушност Потсетиме Обука Агилност Олово-15 ft 20 ft 30 ft 50 ft Долго Поводник-за Куче Обука,се Потсетиме,Игра,Безбедност,Кампување

AMAGOOD Куче/Кутре Послушност Потсетиме Обука Агилност Олово-15 ft 20 ft 30 ft 50 ft Долго Поводник-за Куче Обука,се

DEN 2236.80
Достапност
Залиха

ДИМЕНЗИИ : Долги поводник мерки 3/4 инчи широко 15 метри.Лесни уште трајни најлон плетенка поводник,сите шевови е засилен и никел позлатен клип swivels да се спротивстави на извртување,засилен со цик-цак декоративни бод,издржливи во употреба.Вртливата во стилот на болт кадар,може да се спротивстави на нарушување.ДОЛГО ПОВОДНИК ЗА КУЧЕ ОБУКА : Оваа долга куче поводник одлична за потсетиме обука,пешачење,обука,кампување,плажа,пливање,играње и лов!.ФОРМА СПОМЕНИ : Ова јаже е погодна за обука на вашиот кутре да се дејствува од нивните сеќавања.Тоа возови кутре да се користи за да најдалеку дистанца од вас,па кога ќе се движат,спомени ќе помогне да се задржи во одредена далечина.ДОЛГО КУЧЕ ПОВОДНИК ПОНАТАМОШНА УПОТРЕБА : се Користи како влечење јаже за да се обезбеди pupppy безбедноста кога ќе се земе вашето куче на прошетка,игри и одење по beach.By дизајнирање на нашите куче долго поводник во областа, со топлина, студ, дожд, снег, прашина, кал, и правец во умот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа