.

.

Hiado Долго Куче Обука Поводник 6 10 15 20 30 40 50 FT Тешки со Рачка и Нерѓосувачки Челик Затворач за Мали, Средни и Големи Кучиња

Hiado Долго Куче Обука Поводник 6 10 15 20 30 40 50 FT Тешки со Рачка и Нерѓосувачки Челик Затворач за Мали, Средни

DEN 191.28
Достапност
Залиха

3/4 инчи широка, ова куче поводник е лесен и трајни производи за мали средни кучиња. 10ft долго куче обука поводник дава на вашето куче доволно простор за да се оди пред вас, подобра контрола и сообраќај, одлична за потсетиме обука, секојдневно пешачење, планинарење, обука, кампување, плажа, пливање, играње и лов.Куче leashes со тешки тока : од 360 степени метежот слободни вртливата поводник кука е направен од 316# ' рѓосувачки челик кој е силна и безбедна за вашето куче.Лесно на, лесно исклучување кука прави обезбедување на поводник за вашето домашно милениче е јака или темперамент напор.Тешки куче поводник : Тоа е изработен од екстра трајни носат-отпорни, најлон.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа