.

.

Амазон Essentials Жените Опуштено Одговара Руно Jogger Sweatpant (Достапни во Плус Големина)

Амазон Essentials Жените Опуштено Одговара Руно Jogger Sweatpant (Достапни во Плус Големина)

DEN 447.12
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бедрото.Меки и удобни француски тери руно.Повлекување на дизајн со drawstring корселе.Elasticized ткаенината.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа