.

.

Амазон Essentials Жените Опуштено Одговара Руно Jogger Sweatpant (Достапни во Плус Големина)

Амазон Essentials Жените Опуштено Одговара Руно Jogger Sweatpant (Достапни во Плус Големина)

DEN 447.12
Достапност
Залиха

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бедрото.Меки и удобни француски тери руно.Повлекување на дизајн со drawstring корселе.Elasticized ткаенината.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа