.

.

Половина Тело Панцирот Реални Силикони Б-G КУПОТ на Градите Форма на Плочи за Crossdressers Влечете Кралицата Mastectomy Транссексуалци

Половина Тело Панцирот Реални Силикони Б-G КУПОТ на Градите Форма на Плочи за Crossdressers Влечете Кралицата Mastectomy

DEN 3312.00
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. [Храна Одделение Медицински Силикони] Kumiho панцирот се направени од храна одделение медицински силикони,која има ни овозможи да се создаде овој производ да биде мека и телото-како, со повеќе реални допир.Нашата нова технологија ги прави овие ултра-реални breastplates поудобно и масло-слободни. [Ултра-реални Градите Плоча] На лесни верзија е исполнет со еластична памук,направи полесна тежина и висока еластичност.Не само што има најмногу реална форма на градите форми и расцеп, но природни брадавица .Со вкупна реални бараат зголемена со потемна брадавиците и areola.Супер еластична и мека на допир, во согласност со допир на човечка кожа. [Висока Јака Половина Тело Одговараат] Половина тело одговараат е повеќе природни,без разлика градите форма или половината страна.Се одликува со висока јака, јасно clavicle линија и половината затвори-фитинг дизајн,кој го направи breastpalte да се практично невидливи.Па тоа ви овозможува носат ниски-намалување на облека и да покаже вашите природни расцеп во секое време. [Кои се тие најдобро за?] Kumiho панцирот се користат за Crossdresser Транссексуалци, Transvestite, Mastectomy, Транссексуалци,Влечете Кралицата, Cosplay, Подарок За Геј Пријатели и така натаму. [100% задоволство гаранција]Во KIBOU продавница, за било кој производ ќе купи, ќе се 100% покриени за 15 ден без ризик, пари гаранција за враќање и 4-годишно производство е гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време кога имате било какви прашања.Ако сте влечете кралицата бараат сериозно до градите игра, вие сте на вистинското место.Оваа посебна цел панцирот дава целосни покриеност со својот висок вратот и половина од телото за да може полесно да се постигне својата автентична машки да се женски транзиција.Носи ниски намали блузи : v-necks, круг necks или дури и качулка вратот е лесно сега дека овој crossdresser панцирот вклучува повисок вратот.Оваа неверојатна водат силикони соединение е форма-фитинг и има мека, реални тело-како се чувствуваат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа