.

.

Andongnywell Женска Sweatpants Широк Нога Јога Панталони Удобен Drawstring Joggers Лабава Дневна со Џебови Панталони

Andongnywell Женска Sweatpants Широк Нога Јога Панталони Удобен Drawstring Joggers Лабава Дневна со Џебови Панталони

DEN 119.76
Достапност
Залиха

Drawstring затворање.MATERAIL : Полиестер+Spandex.Овој материјал е мек, лесни и дише, да ги задржи сте задоволни со овие широк нога sweatpants.ФУНКЦИЈА : Лабави, полна боја, во Средината на waisted, женска sweatpants со џебови, jogger sweatpants жените, лабава тренингот, јога sweatpants, широк нога longue панталони, удобен женска дневна панталони, водење панталони.НАТПРЕВАР : Можете да го спарите со вашиот омилен блузи и чизми или патики за совршен изглед.РАЗНОВРСНА : Погодно за многу прилики : случајни, јога, дневна, beachwear, лето патување, стомакот танц, фестивал.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Панталони : Добредојдовте на Andongnywell Панталони : - Andongnywell е бренд кој нуди различни стилови' облека.Се надеваме дека секој кој го носи нашата облека ќе биде повеќе удобност да уживате во животот.Дише : Ова е направено од страна на удобно и пријателски ткаенина.Еластичен spandex ткаенина ви држи удобно во текот на целиот ден во ноќ.на лесни ткаенини може да дишеме слободно и апсорбира потта.Висок Квалитет : Мека еластичен,Памук+ Полиестер+ Rayon+ Spandex.Дневен : Погоден за секојдневна облека, одмор, патување, за статистика.Нашите натпревари со tees и потпетици или чизми) ќе биде добар избор.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи (0.39-1.18) инчен / 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2.Ве молиме имајте во предвид дека се разликуваат од страна на лице, затоа, детални големина информации треба да бидат разгледани подолу за опис на производот.Пакет Содржина : 1 x Панталони во Боја : Сива | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа