.

.

Plasticplace Мили Облека, Кеси, Јасно, 240 Count

Plasticplace Мили Облека, Кеси, Јасно, 240 Count

DEN 1343.76
Достапност
Залиха

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Одлична за заштита на сите видови на облека, овие пластика, облека, кеси се само правото големина за да се покријат фустани.Овие кеси се идеални за безбедно чување на вашите облека дома, за да ги користите кога ќе патуваат, и се популарни меѓу хемиско чистење.ГОЛЕМИНА - 21" x 7" x 72".Чувајте ги вашите алишта завиткани во овие .65 мили дебела облека опфаќа, да ги заштити од прашина и нечистотија. (240 Count).ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - горниот раб на секоја кеса е перфориран за полесно одвојување, и има пре-шлиц закачалка дупка.ТРАЈНИ производи за ПАКУВАЊЕ - На облека, чанти дојде на ролна со здрав јадро во средината, овозможувајќи за тркалаат да бидат обесени на точење.Произведено ВО САД - Купување на нашите кеси со доверба.Овие квалитет облека, торби за се со гордост се направени во САД, на строгите спецификации и големо внимание на детали, за да се исполнат нашите високи стандарди.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа