.

.

Злато Облека Багажник, Бутик Екранот Облека Управување со Тркала, Модерна Облека Решетката за продажба на Мало Употреба (59 L)

Злато Облека Багажник, Бутик Екранот Облека Управување со Тркала, Модерна Облека Решетката за продажба на Мало

DEN 3215.76
Достапност
Залиха

♡ДОВОЛНО ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : злато облека рек обезбедува повеќе простор за да ги организирате вашите сите сезонски облека, спречување на брчки по виткање облека, заштеда на време да ги испегла облека. ♡ТРАЈНИ & STURDDY : Направен од високо отпорни метал кој е издржлив и здрав.Ова злато облека решетката може да се откажам до 150 кг, тоа може да висат на тешката зимска облека или долги фустани, се задржи вашата облека уредни и чисти. ♡Се ТРКАЛААТ ЛЕСНО да & се ОДРЖУВА РАМНОТЕЖА : На мало дисплеј облека рек доаѓа со 4 lockable тркала и 4 не се лизга нозе.На бутик за облека управување со lockable тркала ви овозможи да ги промовираме насекаде.Решетката со 4 не се лизга нозете, може да се одржува рамнотежа и стабилност, што решетката не е лесно да се тресат на нерамна подови. ♡МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Со кул индустријализираните златна изглед, елегантни самостојна структура, модерна облека решетката е згодна и широко се користи.Идеален за прикажување на бутик стока, обезбедување на простор за костими, облека во театрите. ♡ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Ние сме биле подготвени јасна инструкција во пакет.Можете лесно може да заврши на собранието со што се однесуваат на инсталација рачно.Specifications Product Димензии : Мал : 47.24 L x 15.75 W x 63 H инчиГолем : 59 L x15.75 W x 63 H инчи Материјал : Metal Color : Злато Широко се Користи : Совршен за спална соба, дневна соба, перење соба, соблекувалната, мало и бутик употреба.Стилски & Функционална : Оваа модерна екранот решетката може да се создава повеќе простор за да ги организирате вашите сите сезонски облека, одржување на вашиот простор уредни и чисти.Удобен : Овој возен облека рек доаѓа со lockable тркала и не се лизга нозе.Може да се соберат на облека управување со тркала, како и да го промовираме насекаде, или се соберат со не се лизга нозе за заштита на подот од гребнатини.Известување : Само треба избришете ја чисти со мека влажна крпа, ако се валкани.100% Задоволството на : Ние сме секогаш на располагање за да се обезбеди пријателски услуги на клиентите пред и по купувањето, па не чека подолго и да уживаат тоа право сега.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа