.

.

Генерички Шминка Смена Крпи (Црна 13X13 6-Pack) Мек Памук на Лицето Чистење Алишта Сет, 13 Инчен X 13 Инчи

Генерички Шминка Смена Крпи (Црна 13X13 6-Pack) Мек Памук на Лицето Чистење Алишта Сет, 13 Инчен X 13 Инчи

DEN 526.80
Достапност
Залиха

Оваа група ги вклучува 6 црна мека и absorbant шминка чистење washcloths (13 x 13 инчи).100% памук шминка крпа работи без никаков напор да се отстрани шминка и нежно чисти твоето лице.Со користење на црна шминка смена крпа ќе се елиминира шминка дамки на вашиот бела или светло обоени крпи и washcloths.Секоја машина перат крпа е извезена со зборот "Шминка" кое го поставува ова шминка смена крпа за разлика од други бања и постелнина.За лична употреба или да ги поставите во вашата куќа за гости, гостин спални соби или како прилог на хотелска соба или Кревет & Појадок додатоци пакет.Се елиминира шминка дамки на вашиот бања крпи.Овие 100% памук шминка отстранување крпи се colorfast и машина перат.Овие супер меки и absorbant лицето чистење washcloths ќе помогне да се отстрани шминка лесно и се совршен додаток на било бања, гостинската соба, куќа за гости, хотелска соба или б&б.Секој црна крпа е извезена во бела боја со зборот "Шминка" за да помогне да се потсетам на гости или членови на семејството да не користите "Добри Крпи" за отстранување шминка.Секој пакет вклучува 6, 13 X13 инчен шминка крпа washcloths.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа