.

.

G-Стил САД Мажите Редовно Одговара Долг Ракав Солидна Боја Облека Кошули

G-Стил САД Мажите Редовно Одговара Долг Ракав Солидна Боја Облека Кошули

DEN 310.80
Достапност
Залиха

60% Памук, 40% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.Овие исклучителни фустан кошули од страна на Г-Стил САД се на врвен квалитет и трајност.Се облекуваат до тоа со класичен копчето до фустан, кошула.Достапни во мноштво од бои, така што никогаш нема да треба да се грижите за тоа што да се носат.Нудат многу поволни цени, овие маици се изработени за луѓе кои сакаат да изгледаат добро за неформални или формални прилика!Маиците се машина перат, лесно Железо, и дише/растеглив.Копче-Крај затворање / Полу-се шири Јака / Круг Hemline / Големи и Високи облечи кошули големини на располагање до 5 X.Премиум Ткаенина / Помалку Навремено / Исклучително Мека И Удобна / Машина Перат И Лесно Железо.Двојно копчето ракави, за подобро прилагодување околу вашиот зглобовите.Овој објект целосно во согласност со Политика на Враќање, па доколку ставката што сте ја примиле е оштетен или неисправни, ве молиме контактирајте со нас во враќа период на Г-СТИЛ САД и ние ќе замена или рефундирање на вашиот објект.G-СТИЛ САД е регистрирана U. S. заштитна марка бренд и се нуди исклучиво преку G-СТИЛ САД storefront на .За да ја осигура веродостојноста на предмети се сте го купиле, ве молиме бидете сигурни да ги купите преку G-СТИЛ САД Storefront само.G-Стил САД Мажите Редовно Одговара Долг Ракав Солидна Боја Облека Кошули Редовни и Тенок Одговара (Модерен Fit)60% Памук, 40% Polyester Button-Крај затворање / Полу-се шири Јака / Круг Hemline / Големи и Високи облечи кошули големини на располагање до 5 XPremium Ткаенина / Помалку Навремено / Исклучително Мека И Удобна / Машина Перат и Лесно Iron Double копчето ракави, за подобро прилагодување околу вашиот wrists Left Градите Џеб.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа