.

.

Алекс Vando Mens Облечи Кошули Навремено Слободни Редовно Одговара Водат Бамбус Копчето Надолу Кошула

Алекс Vando Mens Облечи Кошули Навремено Слободни Редовно Одговара Водат Бамбус Копчето Надолу Кошула

DEN 1428.00
Достапност
Залиха

36%Бамбус,31%Viscose,30%Полиестер,3%Spandex.Копче затворање.Рака Мие Само.Материјал : солидна боја облека кошули за мажи се направени од 36%Бамбус,31%Viscose,30%Полиестер,3%Spandex, еко-пријателски, UPF30, лесно се грижи, 140-150gsm, мазна, мека, и со голема намалува, Сите стил се единствени и delicated дизајнирани од нашиот тим, креира паметни изглед.Функција : врз Основа на вистински САД Редовно одговара на копчето надолу долг ракав големината.Се шири јака, buttoned ракави, одговара точно на големина.Стилот е исто така надграден со контраст и снимање на внатрешниот јака,манжетната и фуста, за софистициран и модерен чувство.Можете да се облекуваат неа нагоре или надолу.Повод : Нашата новина мажите dres кошула стил е божествена комбинација помеѓу класичната елеганција и современиот стил на живот е голема моменти и ситуации.Лесно да се разбере и лесно да се совпаѓаат.Wanner внесете мода?Изберете нашите остри и пристоен стилови!.Добар квалитет на изградба, Не-Железо : Овој повик копче-надолу се облекува кошулата е убаво stitched и детални, тоа може да биде Рака мие или машина за миење ладно, држи добро по перење.Не кајгана,Собори сува низок,низок железо ако е потребно.Топло Совети : Љубезно ја мијат пред носење и намали на ознаките.100% Money-back гаранција за квалитет.Сите маици се направени во фабрика со BSCI и ЗАВРШИ сертификат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа