.

.

Fortino Landi Мажите Долг Ракав Фустан, Кошула Со Појавување Вратоврска И Handkerchief

Fortino Landi Мажите Долг Ракав Фустан, Кошула Со Појавување Вратоврска И Handkerchief

DEN 228.00
Достапност
Залиха

65% Полиестер, 35% Памук.Drawstring затворање.Мажите посочи јака долг ракав фустан, кошула.Појавување вратоврска и handkerchief. 35% памук и 65% полиестер мешавина ткаенина.Мажите посочи јака долг ракав фустан, кошула со појавување вратоврска и handkerchief.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа