.

.

Каприз Класичен Обланди - 250g

Каприз Класичен Обланди - 250g

DEN 478.56
Достапност
Залиха

Грчката Papadopoulou Каприц.Viennese обланди со лешник и какао creme.Вкусни десерт направен од шеќер, пченица брашно, палмово масло, обезмастено млеко во прав, hazelnuts, какао creme.Пакувањето може да варираат. 250gr пакување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа