.

.

heyous 10pcs Нерѓосувачки Челик Жица Крајот Четка Пенкало Форма за Чистење со Четки 2.35 MM Mandrel

heyous 10pcs Нерѓосувачки Челик Жица Крајот Четка Пенкало Форма за Чистење со Четки 2.35 MM Mandrel

DEN 186.96
Достапност
Залиха

Челик четка, пенкало форма, се справи со дијаметар 2.35 mm (0.09 инчен), на крајот четка 0.18 инч.Жица четка е направен од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и има долг животен век.Тоа може да се користи за најтешките чистење на задачи.Отстранете ' рѓа и корозија.Тоа има предности на малата големина, добро полирање ефект, висока ефикасност и ниска цена.Се применува за различни агли од дрво, метал материјали, полирање и пескарење на сите видови на груба површина.Име : челик жица четка Боја : слика боја се Справи со дијаметар : 2.35 mm (0.09 инчи) Крајот четка : 0.18 инчи Вкупна должина : 1.89 инчи Облик : пенкало форма Количина : 10pcs.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа