.

.

Weiler 10026 3/4 Јазол Жица Крајот Четка, .020 Челик Пополни, Направени во САД

Weiler 10026 3/4 Јазол Жица Крајот Четка, .020 Челик Пополни, Направени во САД

DEN 272.40
Достапност
Залиха

Солиден јазол-тип на конструкција обезбедува агресивни, високо влијание акција за тешки апликации.Применливи за чистење, а по завршувањето вдлабнати области на IDs; чистење и полирање умре, мувла и алатка; рѓа, бои, скала, згура и гумени/пластични флеш отстранување.Исто така се користи за Место соочува, deburring, заварување, јаглерод и ID на цевка чистење.Пакет Димензии : 18.288 H x 2.286 L x 14.478 W (сантиметри).Големина : 0.020 Жица Големина | Стил : Челик.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа