.

.

Harilla Мека Електрични Бебе Носната Aspirator со 5 Вшмукување Нивоа, Батерија - Жолта, 24x11x6cm

Harilla Мека Електрични Бебе Носната Aspirator со 5 Вшмукување Нивоа, Батерија - Жолта, 24x11x6cm

DEN 431.76
Достапност
Залиха

Со 5 нивоа на вшмукување моќ, бебе носната aspirator може јасно snot, booger и слуз ефикасно.Споредете прирачникот носната aspirator, оваа електронска носната aspirator повеќе лесно и безбедно да се користи.Анти-reflow дизајн спречува слуз од тече назад во носната шуплина.Уникатен дизајн, хуманизирано кривина, удобно да се одржи.Батерија дизајн, дојде со USB кабел, лесно да се вчита.Опис : Со 5 нивоа на вшмукување моќ, бебе носната aspirator може јасно snot, booger и слуз effectively Anti-reflow дизајн спречува слуз од тече назад во носната cavity Rechargeable дизајн, дојде со USB кабел, лесно да се load Unique дизајн, хуманизирано кривина, удобно да hold Compare прирачникот носната aspirator, оваа електронска носната aspirator повеќе лесно и безбедно да use Come со две силиконски силикони млазници, супер меки и кожа-пријателски.Пренослив дизајн, лесно да се размонтираат и clean Note : На mainbody на бебето snot aspirator не е водоотпорен.Спецификација : Име : Бебе Носната Aspirator Model : LB-1801 Color : зелена жолта pink Input : DC5 V/1 AMaterial : ABS+PSBase интерфејс : Микро USBCharging кабел должина : 70cm Battery капацитет : 360m Ah Charging време : 3 hours Package Вклучува : 1 Парче Носната Вшмукување Device2 Парче Вшмукување Nozzles1 Парче USB Cable Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа