.

.

1791 година е дама Мажите е Еден Гради Министерот Хорот Cassock Облека Свештенството Говорница Вест

1791 година е дама Мажите е Еден Гради Министерот Хорот Cassock Облека Свештенството Говорница Вест

DEN 527.76
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Увезени. 钩眼扣 затворање.Направен од висок квалитет на густа, не-види-преку полиестер ткаенини.Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете "Направи-да-цел",тогаш ни е-мејл која боја сакате.Нашата големина табела е направена база на пкк големина на табелата.Ве молиме проверете ги детали големина за опис.Ве молиме проверете внимателно за decription за детали големина информации.Ако изберете Направи-да-цел,ве молиме ни e-mail на вашиот мерки за вашата висина,рамењата,градите,половината,колковите.Внимание ве молам : ова е човекот е стандардна големина(Црна боја има жената големина) ,доколку треба да ги промените за да го жените големина(други бои) ,pelase контакт преку е-маил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа