.

.

Jetczo Куче Чешлање Hammock Помошник, Воздржаност Куче Чешлање Подигнат со Нокти Датотеки Помине Clippers Trimmers Милениче Чешел Милениче Материјали за Мали Средни Кучиња, Мачк

Jetczo Куче Чешлање Hammock Помошник, Воздржаност Куче Чешлање Подигнат со Нокти Датотеки Помине Clippers Trimmers

DEN 585.60
Достапност
Залиха

???? "Мултифункционален" : куче чешлање hammock помошник може да се користи за Капење, чешлање, средување на ноктите, и подигање на ушите.Тоа исто така може да се користи и како бања пешкир.Меки и удобни материјал може да се направи вашето домашно милениче се чувствуваат многу удобно и да се релаксираат. ???? "Чувајте ги Вашите домашни Миленици се Смири Кога Средување" : Овој миленичиња чешлање hammock помошник може да се направи вашите домашни миленици се смири кога средување на нивната ноктите или косата.Тоа го спречува домашно милениче од претерано се движат и случајно гребнатини.Вие не треба да се плаши од гризе или гребење кога се отстранува. ???? "High-Quality " : Направен од високо-квалитет двојно-layer корални руно и фланелен боксери, мека, дише, удобно, со добра поддршка.Може да се користи за долго време. ???? "Уникатен Дизајн" : Со четири мали круг дупки и два "S" куки, на hammock помошник може да биде лесно и едноставно да се закачи на било која позиција на прекин род.Исто така, четири големи круг дупки лесно може да се закачи на hammock за чешлање и средување на ноктите. ???? "Како да го Користите" : Само место за вашето домашно милениче нозе во дупки, заврши околу, и употреба на С-куки да се откажам; од домашно милениче може да се плашиш кога ќе го користат ова за прв пат.Бидете трпеливи доволно прв пат.Не треба да се грижите за фаќање на ладно во капење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа