.

.

wintchuk Мачка Чешлање Воздржаност Торба за Капење Средување на Ноктите за Перење Чистење Инјектирање Испитување на Анти Залак Анти Нула 4 Големини

wintchuk Мачка Чешлање Воздржаност Торба за Капење Средување на Ноктите за Перење Чистење Инјектирање Испитување

DEN 383.76
Достапност
Залиха

SAFE ИЗДРЖЛИВИ : Состоеше од издржлив полиестер материјал со висок квалитет гума мрежа, оваа мачка чешлање воздржаност торба може да се спротивстави на гребење и гризе.Подобрена верзија е уште посилна.Покрај тоа, Мрежа панел овозможува вода во и надвор додека за капење.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : иновативни drawstring дизајн може да се одржи мачка подобро и да ги спречи да избега.Два пред патентите овозможуваат чистење на предните шепи, како и ноктите клипинг.Две задни патентите се овозможи лесен пристап до задните шепи и hindquarters.Опашката дупка дизајн го направи мачка се чувствуваат поудобно.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Оваа мачка чешлање торба е ефикасен милениче капење алатка за мачки чешлање, капење, сечење нокти, подигање на ушите, клипинг,чистење заби, хранење, со користење на капки за очи, давање лекови и снимки, око третмани, прегледи, и за администрација на лек, итн.Топло совет : Бидејќи повеќето од мачките може да се плаши од вода, тие го мразат чешлање.Бидете трпеливи доволно во прв пат.Ве молиме да се измери вашата мачка и изберете соодветна големина, која се однесува на големината на табелата пред да ја купите.Ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа