.

.

ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ ЛЕПАК | CLLAM | ВПИЕ-ОФ УВ/LED

ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ ЛЕПАК | CLLAM | ВПИЕ-ОФ УВ/LED

DEN 264.00
Достапност
Залиха

притиснете на лепак.брзо се суши.adhensive.ВНИМАНИЕ : За професионална употреба само, да се чува вон дофат на деца.Прекинете со употреба ако осетливост или се јавува нервоза.Избегне директна сончева светлина или екстремни изложеност на LED или на УВ светлина.СОСТОЈКА Уретан acrylate oligomer, Hydroethyl Methacrylate, Hydroxycycl ohexyl Фенил, Кетонски, phenylbis (2,4,6-trimethy Ibenzoyl) phosphine оксид.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа