.

.

Ув Запечатување Гел, 1/2 оз Помине Продолжување Лепак за Исклучително Сјајни и Издржливи Нокти (Trasnsparent)

Ув Запечатување Гел, 1/2 оз Помине Продолжување Лепак за Исклучително Сјајни и Издржливи Нокти (Trasnsparent)

DEN 220.56
Достапност
Залиха

КАРАКТЕРИСТИКИ : Креирајте кристално јасна ефект што е убава и издржливи.Одличен за домашна употреба или професионална употреба.Се КОРИСТИ ЗА : Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / итн.Големина : 1/2 мл секоја шише, Боја : Розова, Бела, Јасно.ЖИВОТНАТА средина ПРИЈАТЕЛСКИ : Не-токсични и безопасно смола;еколошки за околината и здрав со мала мирис.БОЈА на РАСПОЛАГАЊЕ : 3 различни бои да се избере, на состанокот различни барања.Само изберете вашиот претпочитаат бои.Пакет Листа : 1 x Шише на Ноктите Продолжување Лепак Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Продолжување Лепак Факултативна Бои : 1# Trasnsparent, 2# Бела, 3# Розова Нето Содржина : 15g Големина : Прибл. 4.8 x 3.5 cm / 1.9 x 1.4 инчен Тежина : Околу. 26g Карактеристики : Погоден за УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / итн.Се применуваат УВ гел на ноктите и место под УВ ламба, се додека целосно суви.Тоа може да се задржи за долго време и не е лесно да се пена и се скрши.Може да се користи на природни нокти и вештачки нокти.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Различни бои да се избере, на состанокот различни барања.

Параметрите на стоката

Item Type:
Nail Extension Glue
Optional Colors:
1# Trasnsparent, 2# White, 3# Pink
Net Content:
15g
Size:
Approx. 4.8 x 3.5cm / 1.9 x 1.4inch
Weight:
Approx. 26g
Features:
Suitable to UV gel nails / acrylic nails / natural nails / etc. :
Apply UV gel on nails and place under UV lamp until completely dry. :
It can maintain for a long time and not easy to foam and break. :
Can be used on natural nails and artificial nails.  :
Suitable for professional use or home use. :
Different colors to choose, meeting different demands. :

Подобро ви се допаѓа