.

.

Tthxqing 10g Помине Уметност Лепак Со Четка На Силно Лепило, Помине Уметност Лепак За Rhinestones И Фолија Помине Уметност Лепак На Ноктите За Помине Уметност Стартер, Лажни А?

Tthxqing 10g Помине Уметност Лепак Со Четка На Силно Лепило, Помине Уметност Лепак За Rhinestones И Фолија Помине

DEN 90.24
Достапност
Залиха

Капа со четка, лесен за употреба.Компактен, преносни, лесно да се носат и продавница.Погоден за професионална и домашна употреба.Создавање фантастична сјајна нокти ефект.Пакет Содржина : 1 Pcs Помине Лепак. 10g Помине Уметност Лепак Со Четка На Силно Лепило Дама Девојка Лажни Акрилик Лажни Совет Description Cap со четка, погодно за use Compact, преносни, лесно да се носат и store Suitable за професионална и домашна use Creating фантастична сјајна нокти effect Without предрасуди nails Net Тежина : 10 g Bottle Материјал : Plastic Package Содржина : 1 Pcs Помине Лепак.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа