.

.

Putars Преносни Мултифункционален Професионални Пети Ноктите Clipper Машина Nippers Chiropody Тешки Дебели Помине Сребро.

Putars Преносни Мултифункционален Професионални Пети Ноктите Clipper Машина Nippers Chiropody Тешки Дебели Помине

DEN 407.76
Достапност
Залиха

❆ Има криви месечината како форма за лесно сечење, со двоен извори за издржливост и да се зајакне. ❆ Екстра Остри сечење поени и да се направи од Нерѓосувачки Челик,тоа може да се користи за да се намали најтешко ноктите. ❆ Пролет Применува Curving Closable Крајот за удобен и сигурен сметководствена. ❆ Специјално дизајнирани за ingrowing ноктите, со најдолг и најостро сечење на работ, направени од не ' рѓосувачки челик. ❆ Овој објект е исто така дизајниран со пластична капа за сечење на работ.Uncap пред употреба, и unclose крајот на рака костец.Запомнете да го чистите нагоре по употребата, во близина на костец и капа на раб.Карактеристики : Има криви месечината како форма за лесно сечење, со двоен извори за издржливост и да се зајакне.Екстра Остри сечење поени и да се направи од Нерѓосувачки Челик,тоа може да се користи за да се намали најтешко ноктите.Одлично за средување на ingrowing ноктите, дебели ноктите, тешко ноктите, leuconychia, пченка итн.Пролет Применува Curving Closable Крајот за удобен и сигурен carrying Specially наменета за ingrowing ноктите, со најдолг и најостро сечење на работ, изработени од нерѓосувачки steel This објект е исто така дизајниран со пластична капа за сечење на работ.Uncap пред употреба, и unclose крајот на рака костец.Запомнете да го чистите нагоре по употребата, во близина на костец и капа на раб.Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки челик Состојба : Brand New се избегне места кои се влажни и вода.Пакет содржи : 1 x Пети Ноктите Clipper.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа