.

.

Ноктите Clippers Сет,Ноктите Машина,Ноктите Ножици,8 Компјутери Нерѓосувачки Челик Помине Ножици Машина Clippers Поставите Ноктот Ноктот(2)

Ноктите Clippers Сет,Ноктите Машина,Ноктите Ножици,8 Компјутери Нерѓосувачки Челик Помине Ножици Машина Clippers

DEN 506.40
Достапност
Залиха

Ноктите Clippers Сет : Shearing анти-spatter, против пролизгување дизајн.Двоен лак залак е лесен и удобен.Ноктите Машина : Високо квалитетни материјали, кожа школка, висока-крај атмосфера.Ноктите Ножици : Tartness работ, издржливи.Практичност : мулти-цел, стилски и преносни.Customer Service : Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да го контактирате овластениот сервис, Ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот,ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ноктите клип во собата, мал и лесен за носење, неопходни за дома и патување.Пакет листа : 1 * Помине Клип Сет Карактеристики : 1. Tartness работ, издржливи. 2. Мулти-цел, стилски и преносни. 3. Shearing анти-spatter, против пролизгување дизајн. 4. Двоен лак залак е лесен и удобен. 5. Висок квалитет на материјали, кожа школка, висока-крај атмосфера.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Ноктите Клип Поставен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Розова, Црна И Бела (Изборен) Големина : Прибл. 6.3 * 11 * 1.5 CM / 2.5 * 4.3 * 0.6 во Тежина : Околу. 105g / 3.7 оз.

Параметрите на стоката

  :

Подобро ви се допаѓа