.

.

Стилски Ноктот, Electroplated Бакар Роденденски Подарок Фирма Здрав Ноктот Покритие за Слободен Собир за Фестивал Партија за Жени(3044 Платина)

Стилски Ноктот, Electroplated Бакар Роденденски Подарок Фирма Здрав Ноктот Покритие за Слободен Собир за Фестивал

DEN 664.80
Достапност
Залиха

Применливи Случај : Погоден за партиите, танцување партија, свадби, ангажмани, бракот предлози, активности на отворено, секојдневниот живот, итн.Совршен Подарок : Ноктите може да се користи како добар подарок за вашиот најдобар пријател, девојка, жена, мајка или женски колега, итн.Добар Материјал : Усвојува високо квалитетни electroplated бакар, безбедно и еко пријателски, фирма и цврсти, трајни производи за употреба.Лесно Да се Носат : добар начин за да помине уметност дека ќе не боли вашите нокти, лесно да се носат и полетување, ви донесе олеснување.Прекрасен Изглед : Уникатна форма, сјајна и мазна, целокупната изгледа исклучителна, може да биде совршен прст декорација накит.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа