.

.

Ноктите Раб, Лесно Може да се Најде на Големината Нокти Раб за Дома за Продавница за Живот за Студио

Ноктите Раб, Лесно Може да се Најде на Големината Нокти Раб за Дома за Продавница за Живот за Студио

DEN 210.96
Достапност
Залиха

Образецот е изработен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и може да се користи.Лесно може да се полнети во чанти и ранци, погодно за користење во секое време.Со голем број на флексибилни големини, можете лесно може да го најдете големина која одговара на вашите нокти.Ноктите раб шаблони помага да додадете прави, криви, beveled, брановидна модели, итн.Погоден за manicurists или почетници, ноктите салони, ноктите училишта или лични нокти, итн.Функција : 1. Образецот е изработен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и може да се користи.2. Ноктите раб шаблони помага да додадете прави, криви, beveled, брановидна модели, итн.3. Погоден за manicurists или почетници, ноктите салони, ноктите училишта или лични нокти, итн.4. Со голем број на флексибилни големини, можете лесно може да го најдете големина која одговара на вашите нокти.5. Лесно може да се полнети во чанти и ранци, погодно за користење во секое време.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Раб Templates Quantity : 3pcs Material : Нерѓосувачки Steel Steel Плоча У облик, Големина : Прибл. 0.6 cm/0.23in0.8cm/0.31in0.9cm/0.35in1.2cm/0.47in1.7cm/0.67in1.5cm/0.59 in Characteristics : Повеќето видови на нокти раб шаблони помагаат да додадете прави, криви, beveled, брановидна модели, итн.Употреба : Ноктите раб templates е погодна за manicurists или почетници, тие се погодни за нокти салони, бањи, ноктите училишта или лични помине педикир.Пакет Листата : 3 x Помине Раб Templates Note : ве Молиме овозможи грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на стоката

Item Type:
Nail Edge Trimmer Templates
Quantity:
3pcs
Material:
Stainless Steel
Steel Plate U shape Size:
Approx. 0.6cm/0.23in
0.8cm/0.31in :
0.9cm/0.35in :
1.2cm/0.47in :
1.7cm/0.67in :
1.5cm/0.59in :
Characteristics:
Most types of nail edge trimmer templates help to add straight, curved, beveled, wavy patterns, etc.
Uses:
Nail edge trimmer templates is suitable for manicurists or beginners, they are suitable for nail salons, spas, nail schools or personal nail pedicures.
Package List:
3 x Nail Edge Trimmer Templates :
Please allow error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Подобро ви се допаѓа