.

.

Ноктот, Исклучителна Еко Пријателски Роденденски Подарок Electroplated Бакар Фирма Здрав Модерен Ноктот за Фестивал Партија за Слободен Собир(3044 Платина)

Ноктот, Исклучителна Еко Пријателски Роденденски Подарок Electroplated Бакар Фирма Здрав Модерен Ноктот за Фестивал

DEN 208.56
Достапност
Залиха

Добар Материјал : Усвојува високо квалитетни electroplated бакар, безбедно и еко пријателски, фирма и цврсти, трајни производи за употреба.Лесно Да се Носат : добар начин за да помине уметност дека ќе не боли вашите нокти, лесно да се носат и полетување, ви донесе олеснување.Применливи Случај : Погоден за партиите, танцување партија, свадби, ангажмани, бракот предлози, активности на отворено, секојдневниот живот, итн.Совршен Подарок : Ноктите може да се користи како добар подарок за вашиот најдобар пријател, девојка, жена, мајка или женски колега, итн.Прекрасен Изглед : Уникатна форма, сјајна и мазна, целокупната изгледа исклучителна, може да биде совршен прст декорација накит.Функција : 1. Лесно Да се Носат : добар начин за да помине уметност дека ќе не боли вашите нокти, лесно да се носат и полетување, ви донесе олеснување.2. Добар Материјал : Усвојува високо квалитетни electroplated бакар, безбедно и еко пријателски, фирма и цврсти, трајни производи за употреба.3. Совршен Подарок : Ноктите може да се користи како добар подарок за вашиот најдобар пријател, девојка, жена, мајка или женски колега, итн.4. Применливи Случај : Погоден за партиите, танцување партија, свадби, ангажмани, бракот предлози, активности на отворено, секојдневниот живот, итн.5. Прекрасен Изглед : Уникатна форма, сјајна и мазна, целокупната изгледа исклучителна, може да биде совршен прст декорација накит.Спецификација : Предмет Тип : Ноктот Ring Material : Electroplated Copper Product Големина : Вкупната Големина : Прибл. 3 x 1,5 см / 1.2 х 0.6 in Shape Големина : Прибл. 2 x 1cm / 0.8 x 0.4 во Пакет Листа : 1 x Ring Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на стоката

Item Type:
Fingernail Ring
Material:
Electroplated Copper
Product Size:
Overall Size:
Approx. 3 x 1.5cm / 1.2 x 0.6in
Shape Size:
Approx. 2 x 1cm / 0.8 x 0.4in
Package List:
1 x Ring :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Подобро ви се допаѓа