.

.

Ноктите clippers поставите Црна Мат Нерѓосувачки Челик Ноктот & Дебели Ноктот & Ingrown Помине clippers, Совршена 3 еез Помине clippers Машина за Мажите и Жените (Црна)

Ноктите clippers поставите Црна Мат Нерѓосувачки Челик Ноктот & Дебели Ноктот & Ingrown Помине clippers, Совршена

DEN 95.76
Достапност
Залиха

3 PCS Совршен Нокти Clippers Сет : ноктите clippers поставите доаѓа со голем ноктот clippers, криви работ ноктот clippers, на коса работ ingrown помине clippers.Нашите нокти clippers поставете ги исполни сите ваши ноктот, дебели ноктите, ingrown помине и нокти се намали потреби.Црна Мат Нерѓосувачки Челик Clippers : ноктите clippers се направени од високо-прецизност и здрав нерѓосувачки челик, ножеви на нашиот помине clippers се исклучително остар и совршено подреден во средина.На ножот е остар и лесно да го исечете и ќе ви обезбеди со многу удобно средување на искуство.Нашите нокти clippers во собата може да се спречи помине разделување и грапав рабови.Различни Сечење на Рабови и Ergomomics : Нашите нокти clippers имаат различни видови на тревите, голем криви помине clipper за вашиот дебел помине и ноктите, мали криви помине clipper за вашите нокти, и вертикален помине clipper за вашиот ingrown ноктите.Ноктите clippers користење удобно ергономски облик на рачката, полесно да се намали помине clippers.Услуги на клиентите:Можете да контактирате со нас, ако има било какви прашања со нашите производи.Вашето задоволство е најважно за нас и ние се нудат ограничен доживотна гаранција за нашите нокти clippers. 5.Забелешка : Бидете внимателни кога го користите, затоа што тие се многу остри, ве молиме не дозволувајте им на децата да го искористат алатките сам.Големина : 3set.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа