.

.

Tweezerman Професионални Нерѓосувачки Челик Ноктот Clipper 5011-p,

Tweezerman Професионални Нерѓосувачки Челик Ноктот Clipper 5011-p,

DEN 229.68
Достапност
Залиха

Тешки-должност clipper со остар, директно сечење на рабови.За сечење на ноктите и акрил совети.Се справи со цел да обезбеди сигурна потпора и оптимална контрола.Нерѓосувачки Челик.Tweezer човек не ' Рѓосувачки Челик Ноктот Clipper Оваа Тешки-Должност Clipper Има Остар, Прави Агли За Сечење на Ноктите И доградба на Акрилни Нокти Совети Со Максимална Прецизност.Совети И Трикови : За Да Се Избегне Пукнатини И Разделување, Омекне Ноктите Со Впива Пред Кроење.Клипот Ноктите Директно Во Со Нерѓосувачки Челични Ножеви За Да Се Спречи Ingrown, Правејќи Се Дека Нема Да Се Намали Под Ноктот.Токму скрати ноктите со овие силни, остри рабови за сечење, одлични перформанси и квалитет, од нерѓосувачки челик се дефинира овој clipper!Еден од суштинско значење за добро негувани стапала.За најдобри резултати, впие ноктите пред клипинг да омекне.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа