.

.

Kowell, Мулти Помине Clippers со Нокти Датотеки, Ноктите Почиста (Завртка Возачот) и внесете Прстен, Нерѓосувачки Челик, Тенок Помине Clippers за Мажи, Жени, Дома, на Патување По

Kowell, Мулти Помине Clippers со Нокти Датотеки, Ноктите Почиста (Завртка Возачот) и внесете Прстен, Нерѓосувачки

DEN 439.68
Достапност
Залиха

Карактеристики : 4 функции како што се помине clippers, нокти датотека, ноктите clearner (или завртка возачот) и внесете прстен.Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, Нерѓосувачки челик копче прстен.Овие мулти помине clippers се многу тенки, лесни и свитлива, така што е погодно да ги носите.Овие виткање мулти помине clipper има одлична сечење сила и не поп вашиот ноктите кога ќе ги намали.Sleekly и полски нерѓосувачки челик тенок помине clippers. 1. Материјал : Нерѓосувачки челик Материјал.Тоа е пренослив мулти помине clippers кои се тенки и лесни. 2. 4 карактеристики : Ноктите clippers, Нокти датотека, со Шрафцигер и keychain. 3. Ноктите clippers : сечење на сила е одличен.Може да се користат не само за да се намали вашите нокти, но, исто така, да го сече ноктот.Тенок мулти помине clippers. 4. Ноктите почиста (или шрафцигер) : Тоа е нокти clearner но, исто така, ќе биде добра шрафцигер во итни ситуации.Може да се поправи нешто како компјутер со оваа функција. 5. Keychain : 1.10 инчен нерѓосувачки челик keyring. 6. Димензии : 2.32 * 0.47 * 0.24 во + keyring 1.10 во / 0.77 оз, 0.049 lb (59 * 12 * 6 мм + keyring 28mm / 22g) 7. Димензии со ракав кутија : 4.60 * 1.77 * 0.59 во / 1.12 оз, 0.075 lb (117 * 45 * 15 мм / 34g).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа