.

.

Г-дин Греди MB750-BLK-01-00 Безжична Батеријата-Управувана, Преносни, Движење Сензори ПРЕДВОДЕНА Nightlight, Црна

Г-дин Греди MB750-BLK-01-00 Безжична Батеријата-Управувана, Преносни, Движење Сензори ПРЕДВОДЕНА Nightlight, Црна

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Батеријата-напојува ЛЕД ноќ светлина обезбедува 20 lumens на светлина за безбедност и удобност во целиот дом.Своите трајни стои дизајн овозможува инстант светлина без инсталација.Не-инсталација дизајн го прави безжичниот ноќ светлина преносни за повеќе светлина во повеќе места.Автоматско ноќ светлина е по желба "off" switch спречува непотребни activations кога светлината не е потребно.Движење активирање, авто исклучи и сензор за светло помогне да се продолжи животниот век на батеријата.Се очекува околу 1 година на светлина на секој сет на батерии со просечна употреба на 8-10 activations на ден.На Г-дин Греди MB750 стои никаде светлина нуди нова ноќно осветлување решение за вашиот дом.На 20-лумен ноќ светлина има трајни стои дизајн, што значи без инсталација е потребно за автоматско безбедност осветлување.Едноставно вметнете батерии (не се вклучени) за светла автоматски светлина.Место светло во бањи, кујни, спални соби, плакари, шкафови, шалтери и табели за да се зголеми безбедноста и удобноста во целиот дом.Преносни светлина е исто така водоотпорна за надворешна употреба.Факултативниот "off" switch спречува непотребни activations за време на патувањето, што го прави идеален светлина за патувања.Г-дин Греди MB750 Стојат Светлина Насекаде се воведува нов начин да се доживее безбедноста и удобноста осветлување околу вашиот дом.Безжичниот, батерија-напојува ноќ светлина има трајни стои дизајн, па така не инсталација е потребно.Едноставно внесете ги батериите за автоматско светлина.Батеријата-напојува ноќ светлина, исто така, содржи Г-дин Греди стандардни функции, вклучувајќи движење на активирање, авто исклучи и долго траење на батеријата. -На трајни стои дизајн им овозможува на светлината за да бидат поставени насекаде – без инсталација. -Преносливост значи дека може да има повеќе светлина во повеќе места. -Да се добие 1 година на светлина на секој сет на батерии со просечна употреба на 8-10 activations на ден.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа