.

.

Зајдисонце Светилка Ноќ Светлина Проектор Led Светилка, Романтични Визуелна Расположение Осветлување Светилка,за Selfie Партија Vlog Позадина Спалната соба Ресторан Ор

Зајдисонце Светилка Ноќ Светлина Проектор Led Светилка, Романтични Визуелна Расположение Осветлување Светилка,за

DEN 1461.60
Достапност
Залиха

【Романтична Визуелно Искуство】 Зајдисонце светилка ви овозможува да имате романтично чувство на зајдисонце, сценографијата во секое време,Ако се сонува да се има романтична современ дом, со овој кат светилка е најдобар избор.Овој уникатен и неспоредлива проекција светилка се фокусира на обезбедување на повеќе удобно природна светлина за сите и преземање. 【Мулти-Функција】Зајдисонце светлина е одлична за осветлување и преземање на слики.Погоден за деца спална соба, дневна соба, бар,cofee украси,Телевизија во позадина светлина, позадина светлина, собирање на кабинетот светлина.создавање одлична атмосфера.Идеален подарок за семејни прослави партија, свадба, роденден на оркестарот. 【180 Степен Ротација】зајдисонце светилка глава може да се ротира за 180 степени, Различни агли може да произведе различни светлина и да користат различни сцени, кои ќе ви донесе различен фотографски ефекти. 【Лесен за Употреба】Ротирачко светло што може да се прилагоди на големината и обликот на ореол на проектор ноќ светлина.На поголемо растојание, толку е поголема проекција дека зајдисонце светлина, може да се фрли на ѕид или плафон.Светлина фрла неверојатни обоени кружни светлата на ѕид, плафон и на подот.Оптимална проекција далечина е 0.5 метри. 【Услуга Гаранција】ве Молиме контактирајте не преку порака за поддршка ако имате било каков проблем со ова зајдисонце светилка Ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 12 часа.Овој проектор светла за спалната соба е многу лесен за употреба.USB приклучок дизајн нека го користите било каде , и големината на маса светилка не е многу голема.Може да се стави оваа светлина во вашата спална соба, дневна соба, бар, забава, музика куќата на др ..Нејзините најпопуларни светла која може да го привлече вниманието на публиката.Зајдисонце, зајдисонце, црвена, сонце, виножито , 4 различни бои ноќ светлина проектор LED светилки да се избере, различни бои на led светилки може да се создаде различни атмосфери и чувства.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа