.

.

Зајдисонце Проекција Светилка 16 Боја Далечински Управувач LED Осветлување AUKUK USB Полнење Романтична Ноќ Светлина за Фотографија Selfie Кратко Видео Дома Партија Спалн?

Зајдисонце Проекција Светилка 16 Боја Далечински Управувач LED Осветлување AUKUK USB Полнење Романтична Ноќ Светлина

DEN 455.76
Достапност
Залиха

[Популарни Зајдисонце Светилка] исто зајдисонце светилка за блогери за социјални платформи може да се симулира романтично зајдисонце ореол во било кој временски и на времето, создавајќи удобна атмосфера како да сте на Калифорнија плажа. [Нов прилог на 16 бои] Во прилог на зајдисонце, жолта, 16 нови бои се додаваат за да се задоволат сите ваши осветлување потреби.Вие не мора да се купи неколку светилки за бои, една светилка може да се создаде многу атмосфера и флеш различни бои брзо. [USB полнење & Remote control] Зајдисонце светилка 5 V, USB напојување, конекција линија со switch копчето, 1.5 метри, USB конекција линија.Во исто време, тоа е опремен со далечински управувач, држење, и притиснете го копчето за да се добие добар изглед на фотографиите. [Преносни големина & 180 степен ротација] Можете да ја искористам оваа LED светло било каде, поради тоа што има преносни димензии и мала тежина.На зајдисонце светилка глава може да се ротира до 180 степени, што може да произведе различни светлина од различни агли, создавајќи прекрасна атмосфера и ужива во убавината на различни бои.Ротирачките светлина, може да се прилагоди на големината и обликот на проекција ноќ светлина ореол. [Најдобар Квалитет] Сите зајдисонце проекција светилки биле подложени на строги инспекција и тестирање за да се осигура дека сите клиенти може да добијат совршен квалитет на производите.Ако не сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ви обезбедиме со замена или враќање на средствата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа