.

.

Koicaxy Кактус Светлина Деца' Декор Светилки & Осветлување, ПРЕДВОДЕНА Кактус Светилка Ноќ Табела Светилка за Детска Спална соба Дневна Соба Ѕид Одмор Партија Дома Дек

Koicaxy Кактус Светлина Деца' Декор Светилки & Осветлување, ПРЕДВОДЕНА Кактус Светилка Ноќ Табела Светилка за Детска

DEN 2212.80
Достапност
Залиха

【Се создаде Слатка Дома】Оваа Кактус Оркестарот тивко brightens до вашето соби и децата се забавуваат придружени со оваа симпатична светилка.Оваа Симпатична Светлина, исто така, има дупка на грбот, кои може да се закачи на ѕид или да се постави на мантија, полица, маса, салон или било агол во вашиот дом. 【Сон Избор за Партија】Овој Тропски Кактус стил е идеален избор за партијата, дава елегантен сјај кога го стави во дневната соба, бебе соба или на други места, особено може да направи да се чувствувате малку да се излади во жешките летни.Романтични кактус светилка лесно се фаќа очите на луѓето и да победи пофалби. 【Безбедно и Едноставна Инсталација】Оваа батерија напојува ЛЕД Кактус Ноќ Светлина емитуваат едвај топлина за време на работата.Вие никогаш не треба да се грижи за огнот опасност од вашиот традиционалните декоративни светилки кога сте отсутни.Симпатична Кактус Светлина не бара жици, кабли или кабли, само потреба 2 x AA батерии (не се вклучени).Овој Естетски Декор има и ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот и е дизајниран со стабилни нозе, можете да situate го на рамна површина цврсто. 【Еко-пријателски и Енергија-заштеда на】Оваа кактус декор се направени од издржлив и супериорен квалитет на материјали, без мирис, нетоксичен, и трајни производи за употреба.Се создаде чувствувате топло бела LED извор кој заштедува енергија.Оваа Кактус Спална соба Оркестарот има 8 рунда топло бела LED, супер-светли и ниска потрошувачка на енергија, додадете елегантен сјај на вашата маса декорација, идеален око фаќање прилог. 【100% Задоволството на Клиентите Гаранција】Оваа симпатична кактус за партија декорација е 2 години гаранција и целосна наплата или замена е достапна ако не сте задоволни со нашите производи.Совршен Подарок за Децата, Дами во Божиќ, за Нова Година, за Роденден, Забава, Перформанси, Специјални Прилики, Итн.Како еден од лидерите на висок квалитет на производите, ние секогаш сме концентрирани на квалификувани производи и обезбедување на професионални услуги на клиентите за секој клиент.Ова е Koicaxy кактус светилка.Производ Во Боја : Зелена.Материјал : ABS пластика.Големина на : 10*4.3*1.1 инч ( 11*2.8*25.5 cm). *Ве молиме проверете ја големината и пластични материјали на кактус светлина во РЕД за вас пред да нарачате.На кактус светилка бара 2x AA батерии (не се вклучени).НА и ИСКЛУЧУВАЊЕ на грбот.Cordless батеријата операција овозможува слобода на екранот. *Продавница светлината на ладно и суво место и отстранете ги батериите ако производот нема да се користи за долго време.Светла Боја : Топло Бела.Извор на светлина : 8 Компјутери LED светилки. *Дизајниран главно за декоративна намена.Не се погодни да се замени дневно осветлување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа