.

.

E-Z LOK Нож Тема Вметнете Инсталација Алатка со Навој Mandrel - 1/4-20 - ДТ-4

E-Z LOK Нож Тема Вметнете Инсталација Алатка со Навој Mandrel - 1/4-20 - ДТ-4

DEN 324.24
Достапност
Залиха

Подобрена контрола за време на инсталацијата.Навој mandrel целосно препишува внатрешната нишка.Хексадецимален месо тело одговара на стандард моќ вежби.Брзина висока јачина на звук инсталации.E-Z LOK Нож Тема Вметнете Инсталација Алатка со Навој Mandrel - 1/4-20.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа