.

.

2 Парчиња Тибетската Бакар Мушка Нараквици Рачно Изработени Плетенка Нараквици Прилагодливи Шарени Тема Beaded Нараквица (Trilateral Мушка Стил)

2 Парчиња Тибетската Бакар Мушка Нараквици Рачно Изработени Плетенка Нараквици Прилагодливи Шарени Тема Beaded

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Она што ќе добиете : дојде со 2 парчиња на Тибетската бакар мушка нараквици, погодно за вашата дневна носи и замена, ќе cam, исто така, ги споделите со вашите интимни пријатели и членови на семејството.Материјал и големина на : на рачно изработени плетенка белегзии се направени од бакар и монистра и конци, цврсти и трајни, не е лесно да ' рѓа или исчезнат, тие се на околу 16 - 26 cm/ 6.3 - 10.2 инчи во периметар, можете да ја прилагодите стегање со себе.Шик дизајн : на прилагодливи Тибетската белегзии се карактеризира со бакар монистра и мешана боја теми, погледнете деликатна и шик, унисекс дизајн е погодна за двете жени и мажи, лесно да се стави на и полетување, лесен и удобен за носење.Идеален подарок избори : на плетенка beaded белегзии се слатки и практични подароци за вашите пријатели, членови од семејството, колеги, љубовник, соученици и други луѓе, идеален за роденден подароци, Божиќ подароци, свадба подароци, дипломирањето, подароци и повеќе.Топло совет : овие нараквици се направени од бакар, кога тие не се светли, како пред, можете да чистење со вода и сапуница газа за да се отстрани дамките и потта на површината на производот, тогаш тие ќе блесне како порано.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа