.

.

8 Листови 3D Божиќ Нокти Decals Божиќ Нокти Златни Сребрени Снегулки Нокти Налепници,HOINCO Злато Помине Уметност Налепници Снегулка Снешко Божиќ Бел Дрво Стап Elk за Christam

8 Листови 3D Божиќ Нокти Decals Божиќ Нокти Златни Сребрени Снегулки Нокти Налепници,HOINCO Злато Помине Уметност

DEN 311.76
Достапност
Залиха

❄️[Божиќ Нокти Налепници] ќе добиете 8 Божиќ ласерски налепници, вклучувајќи разни класичен Божиќ стил слики : Дедо Мраз, Божиќ шапка, снешко, бел Божиќ, Божиќ дрво, елен и други Новогодишни украси. ❄️[Високо-квалитетни материјали] Божиќ налепници се направени од високо-квалитетни материјали и се лесно да се отстрани.Помине уметност налепници се безбедни за употреба и нема да наштети на вашата прекрасна ноктите. ❄️【DIY Помине Уметност】е многу погоден за создавање на вашиот уникатен и страшно Божиќ помине уметност дизајн.Тоа е забавно да се DIY помине уметност во семејството средби и дружења со семејството или пријателите, уживајте во вашиот сјајна нокти и добро време. ❄️[Лесен за употреба] Нашите нокти налепници се само-лепило, само држи ги на вашите нокти, кој е едноставен и заштеда на време.Исто така, ако сакате да ги отстрани, само тргни ги исклучи.Можете да ги красат свој стил на ноктите.Постојат многу модели за да го изберете.Ако ставете ги во правилен начин, тоа може да трае долго време, додека одржување на нивните сјај. ❄️【Исклучителен Подарок】најдобар подарок за деца, пријатели, мајки, сопруги, па дури и на целото семејство.Нокти налепници се идеални за украсување на вашите нокти и ноктите.Многу погоден за домашна употреба и ноктите салони.Вашите деца ќе го сакам и може да се сподели со своите пријатели.Карактеристики : -Совршен вашиот ноктите со овие прекрасни декорации на ноктите. -Најдобар подарок за пријателите и семејството, многу погодна за семејни употреба и ноктите салон. -Се професионални резултати во минути. -Лесно да се размонтираат, промена на моделот, во кое било време.Карактеристики : Материјал : хартија за Количество : 8 листови Големина : 12.5*7.5 cm Тежина : околу 3g по лист Пакетот вклучува : 8x Божиќ помине уметност самолепливи цвеќиња тоа Како да го користите Божиќ нокти налепници : 1. Чистење на површината на ноктите. 2. Се применуваат вашиот омилен лак. 3. Користете помош на пинцета да нежно се откине моделот од оригиналот на хартија. 4. Држи моделот на ноктите и притиснете за неколку секунди. 5. Покрие модел со транспарентен лак.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа