.

.

Симпатична Накит Кутија Убави Елегантен Девојка Танц Чевли Накит Складирање Кутија Преносни Кожа Накит Патна Торба За Ѓердан,обетки,прстени,нараквица,часовници Ж

Симпатична Накит Кутија Убави Елегантен Девојка Танц Чевли Накит Складирање Кутија Преносни Кожа Накит Патна Торба

DEN 1488.00
Достапност
Залиха

Димензија - Совршена големина во 10.24"L x 6.5"H x 2.17"W,accommodates сите видови на накит.Мода патување - направени од микрофибер кожа материјал, Исклучителна шема печатени на целата торба.Убава и здрав накит патување случај за безбедно чување далеку и да се заштити вашите скапоцени накит.Практичен дизајн - накит торба има zippered главниот џеб, кој е опремен со 5 ѓердан токи, 2 прстен ролни, 1 обетки и 2 патент џебови;Лесно да ги зачувувате и организирате вашите накит и да ги одржувате уредни и безбедна.Мултифункционален use - различни функционални зони можат да се сместат повеќе накит.Се вклопува во еден куфер, ранец или чанта.Тоа совршен за патување, бизнис патување, перформанси и други активности на отворено.Совршен подарок - Оваа исклучителна накит случај е првиот избор за совршен подароци.За сопруги, пријателки, пријатели и семејството.Ова патување накит складирање торба е направен од микрофибер кожа и е отпечатен на целата торба.Тој има едноставен дизајн, кој никогаш нема да одат надвор на стил.Накит торба големина : 10.24(L) x 6.5(H) x 2.17(W) inch Consists на : ѓердан клипови - 5 клипови со две elasticated пошта подолу за одржување ѓердани.обетки panel - 1 панели,за организирање на обетки или брошеви.Прстен бендови - 2 бендови може да се одржи повеќе од прстени.interlayer zippered кеси - 2 кеси може да дополнителна место за чување на вашиот нараквици или други мали предмети.страна zippered џеб - 1 пространа џеб за чување valuables A различни функционални партиции може да прими повеќе накит, и вашиот накит може да бидат подредени и организирани во правилен и соодветен начин за време на патувањето.Соодветна големина лесно да се стави во рачна ташна, багаж и ранец кога патувате или бизнис патување.И совршен одмор подарок за мајка, сопруга, пријателка или сестра.Инструкции за перење : не се мијат, железо, или сува чиста.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа