.

.

NVTHINH Myshape Цилиндар Кристал Спомен Urn Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Минималистички Бар Куче, Мачка Милениче Пепел Keepsake Мода Накит (Метална Боја: Роза Златна Боја

NVTHINH Myshape Цилиндар Кристал Спомен Urn Pendant Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Минималистички Бар Куче, Мачка

DEN 1996.80
Достапност
Залиха

Метали Тип на : Нерѓосувачки Челик; Предмет Тип : Ѓердани; Функција : ги Красат; Должина : 45+5cm.Пол : Жените, Жените/Мајка/Сестра/Девојка; Материјал : Метал, од Нерѓосувачки Челик; Pendant Големина : 44.5*6mm; Тежина : 9.2 g.Ѓердан Тип : Pendant Ѓердани; Облик шема : Круг; парична Казна или Мода : Мода; Намалувањето : Намалувањето прифати.Стил : ТРЕНДОВСКИ; Компатибилност : Сите Компатибилен; Број на Модел : ASS2020071774; Полиран : Високо полиран.Синџир Тип : Линк Синџир; Повод : забава, Роденден, Божиќ, Дневна,Hallowmas; Метална Боја : Сребрена/Gold/Роуз Златна Боја, Промена или не : не рѓа.Боја : Метал Боја : Роза Златна Боја, Должина : 50cm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа