.

.

Кафе и Грав Шема Накит Организатор Перниче за Патување Накит Складирање Случаи за Ѓердан, Обетки, Прстени, Нараквица(8vb2g)

Кафе и Грав Шема Накит Организатор Перниче за Патување Накит Складирање Случаи за Ѓердан, Обетки, Прстени, Нараквица(8vb2g)

DEN 575.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Влакна.Увезени.ИЗГЛЕДА ПРЕКРАСНО НА ПАТОТ - за патување со накит е лесно со нашите организаторот.Добиете на вашиот накит (организирани и заштитени : ) брзо и каже збогум на ziploc торби и испреплетени ѓердани и обетки.Накит торба има zippered главната преграда, која е опремена со голем број на различни функционални прегради и можат да се сместат повеќе накит.Ние навистина веруваме дека тоа е најдобро решение таму.ФЛЕКСИБИЛНИ СКЛАДИРАЊЕ ЏЕБОВИ accommodates сите видови на накит.Dangle обетки, големи прстени, нараквици, и изјава ѓердани сите може да добиете љубов заслужуваат (дури и на патот)!. 10.24 х 6.5 х 2.17 во Многу простор за сите ваши накит додека не зема многу соба во вашиот багаж.Лесно се одржува накит за две недела патувања и се вклопува во мали сефови.Можете да ги сортирате вашите накит додека патуваат во законски начин.Компактен дизајн, идеалната големина за да се вклопи во suitcases, ранци или чанти, и исто така е прв избор за совршен подароци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Печатење Инструкции】Целосна печати [Материјал Опис] Микрофибер кожа (100% полиестер влакна) [Големина Опис] Должина 26cm*Висина 16.5 cm*Ширина 5.5 cm (10.24 во*6.5 во*2.17 во) [опис на Производот] : Патување накит складирање торба, направени од микрофибер кожни материјали, печатени на целата торба, едноставен дизајн, никогаш не се застарени.Накит торба има zippered главната преграда, која е опремена со голем број на различни функционални прегради и можат да се сместат повеќе накит.Можете да ги сортирате вашите накит додека патуваат во законски начин.Компактен дизајн, идеалната големина за да се вклопи во suitcases, ранци или чанти, и исто така е прв избор за совршен подароци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа