.

.

Природни Зона ЛА Стилски Накит Патување Организатор - Накит Торба за Прстени, Белегзии, Ѓердани, Обетки, Часовници - Склоплива Пространа Накит Патување Случај Орган

Природни Зона ЛА Стилски Накит Патување Организатор - Накит Торба за Прстени, Белегзии, Ѓердани, Обетки, Часовници

DEN 551.76
Достапност
Залиха

ПАТУВАЊЕ НАКИТ СЛУЧАЈ - Нашите Патување Накит Чување има совршени димензии за патување со големина на 9.8"L x 6.1"W x 1.9"H. Овој накит патна торба лесно се вклопува во багаж, ранец, и purses.Секогаш може да се задржи со вас.ПРАКТИЧЕН И УДОБЕН ДИЗАЈН - Природни Зона ЛА накит организатор торба доаѓа со 2 поместена прстен бендови, обетки панел, 5 ѓердан клипови, neckless pendant торбичка.Дополнително, ова патување накит торба има голем патент џеб за поголеми и поголеми предмети.СТИЛСКИ ТУРИСТИЧКИ ПРИДРУЖНИК - Со нашата софистицирана накит случај за патување може да остане безбедно, организирани, и домот, додека ужива во патувањето.Земете вашите вредности и омилен накит безбедно насекаде и да одите.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ ЗА SAFEKEEPING - Овој накит патувањето организаторот случај е направен на високи стандарди еластични полиестер материјал и убава крои, да се обезбеди својата долг животен век.Дополнително, нашите патување накит случај содржи носат справи и патент затворање за safekeeping.МОРА да се ИМА ДОДАТОК - Ова модерно и разновиден накит за чување за патување се прави најдобар подарок за секоја жена во вашиот живот.Тоа е крајната присутни на изненадување било патник.Боја : Сина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа